Конгресс мусульман Украины

«Крепко держитесь за вервь Аллаха все вместе и не разделяйтесь!» (Коран, 3:103)

Добавить комментарий

29.11.2013 / 1078
Проблемою багатьох молодіжних заходів є те, що власне молоді на них відводять пасивну роль глядачів і слухачів. Водночас своє бачення сподівань і проблем молодих людей виголошують з трибуни оратори, старші за віком від цієї аудиторії щонайменше на 5-10 років. Тобто ці люди мають інші погляди на світ, набули значно більшого життєвого досвіду. Через незнання нюансів і обставин, які виникають у процесі щоденної життєдіяльності слухачів, доповідачі нездатні сформулювати і запропонувати адекватні рішення щодо вирішення проблем молоді. Саме тому правильні твердження, озвучені на заходах такого формату, значною мірою залишаються задекларованими гаслами і красивими фразами.
 
Поговоримо про наболіле
Круглий стіл в Ісламському культурному центрі «Аль-Масар» уперше зібрав молодих людей — старшокласників, а також студентів середніх і вищих навчальних закладів — різних національностей і конфесій, щоб вони розповіли про наявність чи відсутність у них проблем у процесі спілкування з людьми іншої нації або віри.
 
Учасники заходу залюбки брали участь у діалозі, і вже згодом доволі жваво обговорювали проблемні питання, намагаючись познайомитися і позбутися забобонів, упереджень, що сформовалися у них, незважаючи на доволі молодий вік. Вони обрали темою для обговорення надзвичайно важливе питання, пов’язане з проблемою насилля серед підлітків і методами боротьби з цим негативним явищем.
 
Присутні на заході практичний психолог Одеського навчально-виховного комплексу № 1 Марія Бондаренко, заступник голови громадської організації «Аль-Масар» Газі Мустафа, заступник голови релігійної громади мусульман Одеси Едем Зейтуллаєв і директор Ісламського культурного центру Шейх Імад Абу-Алрубб модерували бесіду, ділилися своїми спостереженнями і думками нарівні з іншими учасниками, без «менторських повчань».
 
Не «для галочки»
Незалежно від віку, люди схильні сприймати щось нове «з чистого аркуша», за умови забезпечення доброзичливої атмосфери і спрятливого психологічного клімату у процесі спілкування. 
 
«Наше знайомство розпочалося з діалогу, і я маю надію, що у майбутньому воно переросте у постійну комунікацію і взаємодію, а ще краще — у дружбу», — зазначив у підсумку Едем Зейтуллаєв.
 
У найближчому майбутньому подібні комунікативні заходи відбудуться у Києві, Харкові, Донецьку. Організатори сподіваються, що в інших містах молодь зацікавиться форматом таких зустрічей, адже кожна людина відчуває потребу у спілкуванні з однодумцями, яким доводилося вирішувати подібні проблеми і потрапляти у схожі життєві ситуації; прагне вільно висловити думку про власні вболівання і клопоти; обмінятися досвідом і побачити проблему очима інших.
 
Круглий стіл в Ісламському культурному центрі «Аль-Масар» уперше зібрав молодих людей
CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.

    

Следите за нашими мероприятиями, новостями, обсуждайте в социальных сетях

Дружественные и партнерские ресурсы