16 травня 2013 року у конференц-залі Інституту транспорту нафти (вул. Артема, 60) відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Значення науково-інтелектуальної спадщини Мухаммеда Асада в осмисленні актуальних проблем сучасного розвитку». Початок о 10:00; реєстрація розпочнеться о 9:30.
Захід організовано з ініціативи ВАГО «Альраід» і ВГО «Український центр ісламознавства» спільно з Інститутом міжнародної економіки міжнародних відносин НАН України та Державною установою «Інститут всесвітньої історії НАН України».
Відомі наукові, громадські і державні діячі у пошуках досвіду
У конференції візьмуть участь відомі діячі науки, освіти і культури, представники органів державної влади, громадських і релігійних організацій, народні депутати України та іноземні дипломати, гості з Європи і РФ.
Для обговорення обрано ряд питань, присвячених ролі і значенню ідей і висновків видатного львів’янина для аналізу і розуміння актуальних проблем сучасного етапу взаємовідносин між Заходом і Ісламським світом, забезпеченню міжцивілізаційного і міжрелігійного діалогу, утвердженню України у діалозі і перспективі цивілізацій тощо.
Моментом істини стало прийняття двадцятишестирічним львів’янином ісламу
Мухаммед Асад (справжнє ім’я — Леопольд Вайс) є одним з найвидатніших мусульманських мислителів і діячів. Він народився у Львові, жив і виховувався в немусульманському середовищі. Моментом істини, що змінив його подальше життя, стало прийняття двадцятишестирічним Леопольдом ісламу.
На думку відомого німецького дипломата і громадського діяча Мурада Вільфріда Гофмана, «Асад був істинним даром Європи минулого століття для мусульманського світу».
Новые комментарии