Більшість спеціальностей, за якими Київський університет імені Бориса Грінченка здійснює навчання, безпосередньо пов'язані з роботою з людьми. Філософи і релігієзнавці — не виняток. Важливими для них є вміння розуміти людей з іншими поглядами, налагоджуючи контакт і взаємодію. Щодо релігієзнавців, то їм необхідно знати особливості життєдіяльності соціальних груп, що стають об'єктами їхніх досліджень, не тільки з книжок.
Ісламські культурні центри «Альраід» завжди охоче співпрацюють із ВНЗ і гостинно відчиняють свої двері для викладачів і студентів. Так, цього тижня ІКЦ Києва відвідали 10 студентів університету Грінченка, щоб з перших вуст дізнатися про мусульман. Адже одна справа — «зазубрити» набір знеособлених для студента фактів, які з часом забудуться, і зовсім інша — зрозуміти чинники, що сформували світогляд інших людей, проілюструвавши для себе ці факти під час особистого знайомства з цими людьми на конкретних прикладах.
Після завершення візиту куратор групи Віра Титаренко надіслала лист-подяку муфтієві ДУМУ «Умма» Саіду Ісмагілову і керівникові відділу з забезпечення зв'язків з громадськістю ВАГО «Альраід» Олегу Гузику за проведену зустріч. У тексті листа також зазначається, що метою його написання є не формальна ввічливість, а бажання висловити щире захоплення насамперед від імені студентів.
Recent comments