Усіх, хто прагне знань, — мусульманам і немусульманам — мають зацікавити книжкові новинки, що вже надійшли до ісламських центрів у містах України. Наклад видань невеликий, тож, якщо давно хотіли мати котресь у своїй бібліотеці, покваптеся!
Праця Джасера Ауда «Цілі шаріату: посібник для початківців» буде цікава широкому колу читачів: автор розглядає визначення цілей шаріату, історію науковців, що зробили значний внесок у вивчення цього питання; роль цілей шаріату у сучасному ісламському відродженні. Видання українськомовне, наклад — 1000 примірників.
Стаття Набіля Матара «Генрі Стабб і пророк Мухаммад: розвіювання помилкових думок», оформлена як брошура, і більше зацікавить релігієзнавців. Лекція професора Набіля Матара про Генрі Стабба та пророка Мухаммада (мир йому і благословення) відбулася 28 березня 2012 року в Кембриджському університеті (Велика Британія). Приблизно в той самий час професор отримав престижну премію Асоціації мусульманських соціологів за передову наукову діяльність у галузі вивчення відносин між ісламською цивілізацією та Європою на світанку Нового часу і за відкриття нових фактів у вивченні історичних коренів західного сприйняття Ісламу.
Зазвичай роботи про пророка Мухаммада (мир йому і благословення), написані в середньовічній Європі, містять повторювані помилкові трактування. Лише один письменник до початку ХІХ сторіччя розглядав цю парадигму в іншому ракурсі — англійський лікар Генрі Стабб (1632–1678), що, не бувши теологом ані сходознавцем, чи не перший у Європі Нового Часу вивчав Іслам як історик. Видання російськомовне, наклад — 3000 примірників.